Kontakt

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość – odpowiemy tak szybko,

jak tylko będzie to możliwe.

 

Oferta
Zadzwoń: 508 342 910
kontakt@helpinghand.pl
Kłodzko ul. Okrzei 19/8a

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych

13 + 9 =

Dane kontaktowe

ul. Okrzei 19/8
57-300 Kłodzko

☎ +48 508 342 910
✉ kontakt@helpinghand.pl

F.A.Q.

Na jakim terenie działa Wasza firma?

Dojeżdżamy do miejscowości do 50 kilometrów od Kłodzka.

Co składa się na cenę usługi?

Przed każdym zleceniem wykonujemy darmową wycenę prac oraz ustalamy orientacyjny czas potrzebny na sprzątanie. Na koszt usługi składa się m.in. rodzaj powierzchni, nakład koniecznych prac, ilość użytych środków, częstotliwość czy intensywność zabrudzeń.

Mam niestandardowe pomieszczenie/ zlecenie, co robić?

Napisz lub zadzwoń i dokładnie opisz sytuację oraz oczekiwane rezultaty.

Czy muszę się przygotować przed Waszym przyjazdem?

Nie, dysponujemy własnym sprzętem i środkami czystości, potrzebujemy dostępu do prądu i czystej wody.

Opinie klientów

„Firma Pomocna Dłoń Helping Hand świadczy dla naszej firmy usługi utrzymania czystości. Prace wykonywane są należycie, terminowo i z wielkim zaangażowaniem. Jesteśmy zadowoleni z wykonywanych usług i organizacji pracy. Pozwala nam to polecić firmę Helping Hand innym klientom.” 

Joanna Kisała
KISAŁA-DENTAL

 

„Korzystam z usług firmy Pomocna Dłoń Helping Hand już ponad miesiąc. Dogodne warunki, rzetelne podejście do pracy oraz korzystna cena. Zarówno pierwszy kontakt w celu obejrzenia/umówienia jak i sama współpraca bardzo zadowalające. Korzystałem z usług innych firm, ale z żadnej nie byłem tak zadowolony jak z firmy Pomocna Dłoń. Gorąco polecam!”

Krzysztof B.

„Niniejszym wyrażam zadowolenie ze współpracy z firmą Helping Hand. Firma wykonała usługę kompleksowego sprzątanie powierzchni biurowej oraz mycia okien i żaluzji fasadowych w naszym lokalu. Usługa została wykonana bezproblemowo. Helping Hand jest partnerem zaangażowanym w pracę, dbającym o jakość i rzetelność usług. Z przyjemnością polecamy firmę jako solidnego kontrahenta w biznesie.” 
Anna Karolewicz
KAROL Rolety Żaluzje

 

„Od września 2017 firma Helping Hand dba o czystość Przychodni Weterynaryjnej „Na Wiosennej”. Panie ustalone wcześniej obowiązki wykonują sprawnie, sumiennie i z należytą dokładnością. Ponadto często pomocna okazuje się możliwość zmiany dnia i godziny sprzątania. Polecam firmę p. Katarzyny Szafarskiej. ” 
Aleksandra Migrała
Przychodnia „Na wiosennej”