O nas

Nie przepadasz za sprzątaniem? My to kochamy!

 

Sprawdź ofertę

Nasza misja

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, świadczącą kompleksowe usługi sprzątania domów, mieszkań, biur, lokali użytkowych oraz hoteli na terenie Kłodzka, Kotliny Kłodzkiej i okolic. Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości usług przy wykorzystaniu najlepszych środków oraz profesjonalnych sprzętów.

Co robimy?

Współpracujemy z osobami prywatnymi, a także z firmami, instytucjami i wspólnotami mieszkaniowymi. Jesteśmy elastyczni, podejmujemy się zarówno zleceń stałych, jak i jednorazowych. Dopasujemy się do dostępności Państwa domu, lokalu czy biura, aby przeprowadzone przez nas prace nie utrudniały codziennego funkcjonowania. 

  • Usługi jednorazowe i stałe
  • Profesjonalny sprzęt
  • Wysokiej jakości chemia czyszcząca
  • Szeroki zakres usług
  • Elastyczny czas pracy

Zaufanie i doświadczenie

Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa i poufności. Podejmujemy się zleceń również pod nieobecność właścicieli czy pracowników. Gwarantujemy bezpieczeństwo Twojego mienia i informacji.

Profesjonalizm

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem marki Karcher®. Przy każdym zleceniu zapewniamy własny sprzęt oraz najwyższej jakości środki chemiczne. Nasz profesjonalizm potwierdzają opinie zadowolonych klientów.

 

Elastyczność

Dostosowujemy się z pracami porządkowymi, mając na względzie godziny pracy oraz inne obowiązki, ponieważ szanujemy Państwa czas.  Dopasowujemy terminy optymalne dla obu stron.

Bezpłatna wycena

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ na końcowy koszt usługi składa się wiele elementów m.in. zakres prac, rodzaj powierzchni, częstotliwość sprzątania czy intensywność zabrudzeń. 

Opinie klientów

„Firma Pomocna Dłoń Helping Hand świadczy dla naszej firmy usługi utrzymania czystości. Prace wykonywane są należycie, terminowo i z wielkim zaangażowaniem. Jesteśmy zadowoleni z wykonywanych usług i organizacji pracy. Pozwala nam to polecić firmę Helping Hand innym klientom.” 

Joanna Kisała
KISAŁA-DENTAL

 

„Korzystam z usług firmy Pomocna Dłoń Helping Hand już ponad miesiąc. Dogodne warunki, rzetelne podejście do pracy oraz korzystna cena. Zarówno pierwszy kontakt w celu obejrzenia/umówienia jak i sama współpraca bardzo zadowalające. Korzystałem z usług innych firm, ale z żadnej nie byłem tak zadowolony jak z firmy Pomocna Dłoń. Gorąco polecam!”

Krzysztof B.

„Niniejszym wyrażam zadowolenie ze współpracy z firmą Helping Hand. Firma wykonała usługę kompleksowego sprzątanie powierzchni biurowej oraz mycia okien i żaluzji fasadowych w naszym lokalu. Usługa została wykonana bezproblemowo. Helping Hand jest partnerem zaangażowanym w pracę, dbającym o jakość i rzetelność usług. Z przyjemnością polecamy firmę jako solidnego kontrahenta w biznesie.” 
Anna Karolewicz
KAROL Rolety Żaluzje

 

„Od września 2017 firma Helping Hand dba o czystość Przychodni Weterynaryjnej „Na Wiosennej”. Panie ustalone wcześniej obowiązki wykonują sprawnie, sumiennie i z należytą dokładnością. Ponadto często pomocna okazuje się możliwość zmiany dnia i godziny sprzątania. Polecam firmę p. Katarzyny Szafarskiej. ” 
Aleksandra Migrała
Przychodnia „Na wiosennej”

 

 

508 342 910

Masz pytanie? Napisz:
kontakt@helpinghand.pl